Connect with us

MilujemeHokej.cz

Kam zmizel Corey Perry?

NHL

Kam zmizel Corey Perry?

Corey Perry, FOTO: Flickr Bridget Samuels

Kam zmizel Corey Perry?

Záhada kolem statusu veterána Coreyho Perryho v Chicagu zaujala mnoho fanoušků v celé lize. Perry zdánlivě zmizel ze soupisky Blackhawks, aniž by přišlo jakékoli vysvětlení, proč se tak mohlo stát. Ale Blackhawks konečně prolomili hradbu mlčení.

V sobotu generální manažer Blackhawks Kyle Davidson poprvé promluvil k médiím ohledně Perryho záhadného zmizení a nepřekvapivě byl velmi skoupý na detaily. Od Davidsona jsme se však dozvěděli, že Perry se v nejbližší době nevrátí, přičemž Davidson prozradil, že Perry bude „v dohledné době“ pryč.

Víme také, že se nejedná o případ, kdy by se Perry vzdal svého týmu nebo si vzal dovolenou z osobních důvodů, přičemž Davidson rovněž prozradil, že se jednalo o týmové rozhodnutí. To znamená, že Perryho absence není dobrovolná, ale byla nařízena samotným týmem Chicago Blackhawks.

Pokud něco Davidsonovy odpovědi jen vyvolávají ještě více otázek ohledně toho, co přesně se s Perrym děje, přičemž další podrobnosti se pravděpodobně objeví v následujících dnech.

Čtěte také: Pastrňákův spoluhráč v problémech. Útočník Bostonu Lucic skončil ve vězení

Komentáře k článku

More in NHL

Advertisement

Štítky

Nejčtenější

Advertisement

Hokejová zábava

Články z NHL

To Top